Näin tavoitat meidät



Digia Oyj


pääkonttori
Atomitie 2 A 
00370 Helsinki

sähköposti
etunimi.sukunimi@digia.com

puhelin
+358 (0)10 313 3000

fax
+358 (0)10 313 3700

 

JYVÄSKYLÄ

Digia Finland Oy
Mattilanniemi 8
40100 Jyväskylä

vaihdepalvelu
010 313 3000

fax 
010 313 4700 


OULU

Digia Finland Oy
Elektroniikkatie 3
90590 Oulu

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

fax: 
010 313 4022

RAUMA

Digia Finland Oy
Valtakatu 7
26100 Rauma

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

fax: 
010 313 2110

TAMPERE

Digia Finland Oy
Satakunnankatu 18 A
33210 Tampere

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

fax: 
010 313 2120


TURKU

Digia Finland Oy
Köydenpunojankatu 14 (Logomo Byrå)
20100 Turku

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

VAASA

Digia Finland Oy
Rantakatu 2 G 7 (Academill 7. krs)
65100 Vaasa

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

TUKHOLMA

Digia Sweden AB
Upplandsgatan 14, 1 tr
SE-111 23 Tukholma, Ruotsi

puh:
+46 8 5723 6400

fax: 
+46 8 5723 6401

Laskutusosoitteet

DIGIA OYJ

PL 42
00063 LASKUNET
(Y-tunnus: 0831312-4)

verkkolasku: 003708313124
VAT: FI08313124

eOffice@digia.com

 

DIGIA FINLAND OY

PL 15
00063 LASKUNET
(Y-tunnus: 1091248-4)

verkkolasku: 003710912484
VAT: FI10912484

eOffice@digia.com

DIGIA SWEDEN AB

Upplandsgatan 14, 1 tr
SE-111 23 Stockholm
Sweden

DIGIA COMMERCE OY

PL 888
00026 BASWARE
(Y-tunnus: 1075506-0)

verkkolasku: 003710755060
välittäjätunnus: BAWCFI22





Media ja sijoittajat

Media ja lehdistö

Anne Puntari
Asiakaskokemus-, markkinointi- ja viestintäjohtaja
040 747 3357 

anne.puntari@digia.com

Maarit Mikkonen
Viestintäpäällikkö
040 562 2282
maarit.mikkonen@digia.com

Sijoittajayhteystiedot  Sijoittajayhteydet

Asiakastuki

Kaikissa ohjelmistoihimme liittyvissä asioissa sinua palvelee:
support.center@digia.com 

Toimialajohtajat

Mika Immo

Toimialajohtaja, kauppa, teollisuus, logistiikka ja palvelutoimiala
040 767 5262
mika.immo@digia.com

Pekka Pulkkinen

Toimialajohtaja, pankki- ja sijoituspalvelut, vakuutus ja telecom
050 311 2188
pekka.pulkkinen@digia.com

Sami Rantanen

Toimialajohtaja, julkishallinto
040 772 2920
sami.rantanen@digia.com

Juho Seppälä

Toimialajohtaja, energia
040 550 0860
juho.seppala@digia.com


Johto ja muut yhteyshenkilöt

Timo Levoranta

Toimitusjohtaja
040 500 2050
timo.levoranta@digia.com

Tuula Haataja

Talousjohtaja, CFO
040 544 6832
tuula.haataja@digia.com

Erkki Talvela

Kaupallinen johtaja
050 050 4252
erkki.talvela@digia.com

Mika Kervinen

Lakiasiainjohtaja
050 994 2339
mika.kervinen@digia.com

Tommi Flink

Liiketoimintajohtaja, finanssialan ratkaisut
040 842 2921
tommi.flink@digia.com

Tom Puusola

Liiketoimintajohtaja, toiminnan ohjaus
050 357 5211
tom.puusola@digia.com

Teemu O. Virtanen 

Liiketoimintajohtaja, integraatio ja analytiikka
040 849 1159
teemu.o.virtanen@digia.com

Marko Saarinen

Liiketoimintajohtaja, digitaaliset palvelut
040 740 1711
marko.saarinen@digia.com

 

Heikki Honkala

Liiketoimintajohtaja
040 715 5236
heikki.honkala@digia.com

Juhana Juppo

CTO
040 1722 859 
juhana.juppo@digia.com

Kirsi Jordan

Henkilöstöjohtaja
040 053 0271
kirsi.jordan@digia.com

Anne Puntari

Asiakaskokemus-, markkinointi- ja viestintäjohtaja
040 747 3357 
anne.puntari@digia.com

 



 


Ota yhteyttä