Näin tavoitat meidät



Digia Oyj


pääkonttori
Atomitie 2 A 
00370 Helsinki

sähköposti
etunimi.sukunimi@digia.com

puhelin
+358 (0)10 313 3000

fax
+358 (0)10 313 3700



HELSINKI 

Digia Finland Oy
Atomitie 2A
00370 Helsinki

Runeberginkatu 43 B 12, 5. kerros
00100 Helsinki

vaihdepalvelu
010 313 3000

 

JYVÄSKYLÄ

Digia Finland Oy
Mattilanniemi 8
40100 Jyväskylä

vaihdepalvelu
010 313 3000

fax 
010 313 4700 


OULU

Digia Finland Oy
Elektroniikkatie 3
90590 Oulu

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

fax: 
010 313 4022



RAUMA

Digia Finland Oy
Valtakatu 7
26100 Rauma

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

fax: 
010 313 2110

TAMPERE

Digia Finland Oy
Satakunnankatu 18 A
33210 Tampere

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

fax: 
010 313 2120


TURKU

Digia Finland Oy
Köydenpunojankatu 14 (Logomo Byrå)
20100 Turku

vaihdepalvelu: 
010 313 3000



VAASA

Digia Finland Oy
Rantakatu 2 G 7 (Academill 7. krs)
65100 Vaasa

vaihdepalvelu: 
010 313 3000

TUKHOLMA

Digia Sweden AB
Upplandsgatan 14, 1 tr
SE-111 23 Tukholma, Ruotsi

puh:
+46 8 5723 6400

fax: 
+46 8 5723 6401

Laskutusosoitteet

DIGIA OYJ

PL 886
00026 BASWARE
(Y-tunnus: 0831312-4)

verkkolasku: 003708313124
välittäjätunnus: BAWCFI22
VAT: FI08313124

digia.plc@bscs.basware.com

DIGIA FINLAND OY

PL 887
00026 BASWARE
(Y-tunnus: 1091248-4)

verkkolasku: 003710912484
välittäjätunnus: BAWCFI22

VAT: FI10912484

digia.finland@bscs.basware.com

DIGIA SWEDEN AB

Upplandsgatan 14, 1 tr
SE-111 23 Stockholm
Sweden

DIGIA COMMERCE OY

PL 888
00026 BASWARE
(Y-tunnus: 1075506-0)

verkkolasku: 003710755060
välittäjätunnus: BAWCFI22
VAT: FI10755060

digia.commerce@bscs.basware.com



Laskuihin liittyvät tiedustelut


myyntilaskut: invoices@digia.com
ostolaskut: purchases@digia.com



Media ja sijoittajat

Media ja lehdistö

Anne Puntari
Asiakaskokemus-, markkinointi- ja viestintäjohtaja
040 747 3357 

anne.puntari@digia.com

Maarit Mikkonen
Viestintäpäällikkö
040 562 2282
maarit.mikkonen@digia.com

Sijoittajayhteystiedot  Sijoittajayhteydet

Asiakastuki

Kaikissa ohjelmistoihimme liittyvissä asioissa sinua palvelee:
support.center@digia.com 

Toimialajohtajat

Mika Immo

Toimialajohtaja, kauppa, teollisuus, palvelut ja logistiikka
040 767 5262
mika.immo@digia.com

Sami Rantanen

Toimialajohtaja, julkishallinto ja sote, energia, telecom ja media
040 772 2920
sami.rantanen@digia.com


Johto ja muut yhteyshenkilöt

Timo Levoranta

Toimitusjohtaja
040 500 2050
timo.levoranta@digia.com

Kristiina Simola

Talousjohtaja, CFO
040 756 3132 
kristiina.simola@digia.com

Mika Kervinen

Lakiasiainjohtaja
050 994 2339
mika.kervinen@digia.com

Tuomo Niemi

Liiketoimintajohtaja, Finanssiliiketoiminta
040 772 5582 
tuomo.niemi@digia.com

Ari Rikkilä

Myynti- ja markkinointijohtaja
050 408 6229
ari.rikkila@digia.com

Teemu O. Virtanen 

Liiketoimintajohtaja, integraatio ja analytiikka
040 849 1159
teemu.o.virtanen@digia.com

Heikki Honkala

Liiketoimintajohtaja, Toimialaratkaisut
040 715 5236
heikki.honkala@digia.com



Juhana Juppo

CTO ja johtaja Yhteiset palvelut
040 1722 859 
juhana.juppo@digia.com

Kirsi Jordan

Henkilöstöjohtaja
040 053 0271
kirsi.jordan@digia.com

Anne Puntari

Asiakaskokemus-, markkinointi- ja viestintäjohtaja
040 747 3357 
anne.puntari@digia.com





 


Ota yhteyttä

Takaisin ylös