Skip to content

Ota yhteyttä

Haluatko ottaa meihin yhteyttä tai jättää tarjouspyynnön?

Lähetä meille viesti

Sähköpostimme ovat muotoa
→etunimi.sukunimi@digia.com

Yhteystiedot

Asiakastuki

Kaikissa ohjelmistoihimme liittyvissä asioissa sinua palvelee

 

support.center@digia.com

Markkinointi- ja asiakasrekisteri

Markkinointi- ja asiakasrekisteriin liittyvissä kyselyissä ota yhteyttä: 

PrivacyQuery@digia.com 

 

Muissa markkinoinnin asioissa pyydämme olemaan yhteydessä:

info@digia.com

 

Jos epäilet tietovuotoa, ota yhteyttä:

SecurityIncident@digia.com 

 

Tietosuojaseloste

Sijoittajat

invest@digia.com

 

Tapaamispyynnöt:

Seija Sundberg, johdon assistentti
040 586 5184

seija.sundberg@digia.com

 

Muut sijoittajayhteystiedot

Media

communications@digia.com 

 

Sanna Virtanen, viestintäpäällikkö
050 408 9806

sanna.virtanen@digia.com  

 

Kuvia medialle ja style guide

Rekrytointi

rekry@digia.com 

 

Rekrytoinnin sivulle

Toimipisteemme

Helsinki

Atomitie 2A,

00370 Helsinki

(pääkonttori)

Helsinki

Eteläinen Makasiinikatu 4,

Navigatortalo, 2. kerros

00130 Helsinki

Jyväskylä

Mattilanniemi 8, 

40100 Jyväskylä

Lahti

Askonkatu 9,

15100 Lahti

Oulu

Kasarmintie 21,

90130 Oulu

Rauma

Valtakatu 7,

26100 Rauma

Tampere

Satakunnankatu 18 A,

33210 Tampere

Turku

Junakatu 9 (Logomo, Konttori, T16),

20100 Turku

Vaasa

Rantakatu 2 G 7 (Academill 7. krs), 

65100 Vaasa

Tukholma

Digia Sweden AB, 7A Odenplan Norrtullsgatan 6, 5 trappor 

SE-113 29 Tukholma, Ruotsi

 

→ +46 8 5723 6400

Laskutus

Digia Oyj

Y-tunnus: 0831312-4


PL 886, 00026 BASWARE

verkkolasku: 003708313124   /  välittäjätunnus: BAWCFI22


VAT: FI08313124 
digia.plc@bscs.basware.com

Digia Finland Oy

Y-tunnus: 1091248-4


PL 887, 00026 BASWARE

verkkolasku: 003710912484  / välittäjätunnus: BAWCFI22


VAT: FI10912484 
digia.finland@bscs.basware.com

Digia Sweden Ab

Upplandsgatan 14, 1 tr, SE-111 23

Stockholm, Sweden

Laskuihin liittyvät tiedustelut

myyntilaskut: 

invoices@digia.com


ostolaskut: 

purchases@digia.com

 

 

Tytäryhtiömme

Climber

Eteläinen Makasiinikatu 4,

00130 Helsinki

 

Muut yhteystiedot:

climber.fi

Productivity Leap

Länsikatu 15

80100 Joensuu

 

Muut yhteystiedot:

 

→ 040 8369962 → contact@productivityleap.com productivityleap.com

Top of Minds

Biblioteksgatan 29, 2tr
114 35 Stockholm

 

Muut yhteystiedot:

topofminds.se

Avainhenkilömme

Jukka Kotro

liiketoimintajohtaja, Business Platforms

jukka.kotro@digia.com

Tuomo Niemi

liiketoimintajohtaja, Financial Platforms

tuomi.niemi@digia.com

Sami Paihonen

liiketoimintajohtaja, Digital Solutions

sami.paihonen@digia.com

Janne Tuominen

liiketoimintajohtaja, Managed Solutions

janne.tuominen@digia.com

Pasi Ropponen

myynti- ja markkinointijohtaja

pasi.ropponen@digia.com

Juhana Juppo

teknologiajohtaja & liiketoimintajohtaja, Business Services

juhana.juppo@digia.com

Mika Immo

myyntijohtaja, yksityinen sektori

mika.immo@digia.com

Pia Huhdanmäki

johtaja, henkilöstö ja kulttuuri

pia.huhdanmaki@digia.com

Mika Kervinen

lakiasiainjohtaja

mika.kervinen@digia.com

Anne Puntari

Head of Sustainability

anne.puntari@digia.com

Kati Lindholm

Marketing & Communication Director

kati.lindholm@digia.com