Ota yhteyttä

Haluatko ottaa meihin yhteyttä tai jättää tarjouspyynnön?

Lähetä meille viesti

 


TOIMIPISTEET     LASKUTUS     JOHTO


 

Yleiset yhteystiedot

info@digia.com
010 313 3000

Sähköpostit ovat muotoa: etunimi.sukunimi@digia.com

Asiakastuki

Kaikissa ohjelmistoihimme liittyvissä asioissa sinua palvelee support.center@digia.com 

Markkinointi- ja asiakasrekisteri

Markkinointi- ja asiakasrekisteriin liittyvissä kyselyissä
ota yhteyttä:
PrivacyQuery@digia.com 

Jos epäilet tietovuotoa, ota yhteyttä:
SecurityIncident@digia.com 

Tietosuojaseloste

Media

communications@digia.com 

Anne Puntari, markkinointi- ja viestintäjohtaja
040 747 3357   |   anne.puntari@digia.com  

Kuvia medialle ja style guide >>

Sijoittajat

invest@digia.com   

Tapaamispyynnöt: Teresa Laaksola, johdon assistentti
050 408 0606   |   teresa.laaksola@digia.com 

Muut sijoittajayhteystiedot >>

Rekrytointi 

rekry@digia.com 

Rekrytoinnin sivuille >>

Laskutus



DIGIA OYJ 
(Y-tunnus: 0831312-4) 
PL 886, 00026 BASWARE

verkkolasku: 003708313124    |    välittäjätunnus: BAWCFI22
VAT: FI08313124 
digia.plc@bscs.basware.com


DIGIA FINLAND OY (Y-tunnus: 1091248-4)
PL 887, 00026 BASWARE

verkkolasku: 003710912484    |    välittäjätunnus: BAWCFI22
VAT: FI10912484 
digia.finland@bscs.basware.com


DIGIA SWEDEN AB
Upplandsgatan 14, 1 tr, SE-111 23 Stockholm, Sweden


DIGIA HUB OY (Y-tunnus: 2501384-4)

verkkolasku: 03725013844    |    välittäjätunnus: DABAFIHH
invoice@nsd.fi


SOLASYS OY (Y-tunnus: 1796037-4)
Kauppiaskatu 5 B, 20100 Turku

Laskuihin liittyvät tiedustelut

myyntilaskut: invoices@digia.com
ostolaskut: purchases@digia.com

Tytäryhtiömme Climberin yhteystiedot löydät Climberin nettisivuilta >>

Keskustele kanssamme

Haluatko kuulla palveluistamme?

Mika ImmoMika Immo
myyntijohtaja, yksityinen sektori
040 767 5262
mika.immo@digia.com 

Juhana JuppoJuhana Juppo
teknologiajohtaja & liiketoimintajohtaja, Business Services
040 1722 859
juhana.juppo@digia.com 


jukka-kotro.pngJukka Kotro
liiketoimintajohtaja, Business Platforms
0400 497 886
jukka.kotro@digia.com 

Tuomo NiemiTuomo Niemi
liiketoimintajohtaja, Financial Platforms
040 772 5582
tuomo.niemi@digia.com 

Sami PaihonenSami Paihonen
liiketoimintajohtaja, Intelligent Solutions
050 502 1111
sami.paihonen@digia.com 

sami-rantanen.pngSami Rantanen
toimialajohtaja, julkinen ja energiasektori
040 772 2920
sami.rantanen@digia.com 

Pasi RopponenPasi Ropponen
myynti- ja markkinointijohtaja
040 710 8658
pasi.ropponen@digia.com 

Janne TuominenJanne Tuominen
liiketoimintajohtaja, Managed Digital Core
040 839 4370
janne.tuominen@digia.com



 

Muita yhteyshenkilöitä

Pia HuhdanmäkiPia Huhdanmäki
johtaja, henkilöstö ja kulttuuri
0400 970 413
pia.huhdanmaki@digia.com 

mika-kervinen.pngMika Kervinen
lakiasiainjohtaja
050 994 2339 
mika.kervinen@digia.com 

anne-puntari.pngAnne Puntari
markkinointi- ja viestintäjohtaja
040 747 3357
anne.puntari@digia.com 


 

Haluatko lähettää meille viestin tai jättää tarjouspyynnön?

 

Ota yhteyttä